Strona głównaSzanowni Państwo,

od 01.10.2019 r. korzystacie z nowej wersji Biuletynu Informacji Publicznej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W celu uzyskania dostępu do informacji publikowanych w BIP do 30.09.2019 r. prosimy korzystać z zakładki „BIP – wersja archiwalna” lub bezpośrednio przejść do archiwalnej wersji BIP uruchamiając link http://oldbip.am.katowice.pl

Biuletyn Informacji Publicznej (w skrócie BIP) to publikator teleinformatyczny służący powszechnemu udostępnianiu informacji publicznej, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci Internet.

Publikowane informacje zgromadzone są w menu (po lewej stronie). Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstrony biuletynu lub też do kolejnego podmenu zawierającego szereg podstron z informacjami.

Treści informacji publicznej są redagowane za pomocą tekstu (na podstronach) lub dokumentów do pobrania. Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie - należy kliknąć na wybranej pozycji menu. Aby wyświetlić dokument do pobrania należy kliknąć w czerwony link w kolumnie "pobierz" na podstronach zawierających takie dokumenty.

Na treść podstrony składają się:

  • nagłówek informujący w skrócie o jej zawartości,
  • treść zasadnicza w postaci tekstu,
  • dokumenty w postaci plików do pobrania,
  • informacja o czasie opublikowania danego dokumentu, oraz osób za niego odpowiedzialnych.

Dostęp do informacji publicznej nieudostępnionej w BIPostatnia modyfikacja: 21-04-2021 09:05
osoba modyfikująca: Administrator
za treść odpowiada: Izabela StanekAkademia Muzyczna Katowice - budynek